Aktualności

Wyniki pomiarów manualnych pyłu PM10 i PM2,5 w punktach pomiarowych w województwie zachodniopomorskim w lutym 2014 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieszcza informację zawierającą wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów 24-godzinych stężeń pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, wykonanych w lutym 2014 r., na stanowiskach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

więcej »

Informacja dla przedsiębiorców

Do dnia 15 marca 2014 roku przedsiębiorcy są zobowiązani złożyć do Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego sprawozdanie - Zbiorcze zestawienie danych o rodzajach i ilości odpadów wytworzonych w roku 2013, o sposobach gospodarowania nimi oraz o instalacjach i urządzeniach służących do  odzysku i unieszkodliwiania tych odpadów.

więcej »

Wyniki pomiarów manualnych pyłu PM10 i PM2,5 w punktach pomiarowych w województwie zachodniopomorskim w styczniu 2014 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieszcza informację zawierającą wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów 24-godzinych stężeń pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, wykonanych w styczniu 2014 r., na stanowiskach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

więcej »

Wyniki pomiarów manualnych pyłu PM10 i PM2,5 w punktach pomiarowych w województwie zachodniopomorskim w grudniu 2013 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieszcza informację zawierającą wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów 24-godzinych stężeń pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, wykonanych w grudniu2013 r., na stanowiskach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

więcej »

Wyniki pomiarów manualnych pyłu PM10 i PM2,5 w punktach pomiarowych w województwie zachodniopomorskim w listopadzie 2013 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieszcza informację zawierającą wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów 24-godzinych stężeń pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, wykonanych w listopadzie 2013 r., na stanowiskach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

więcej »

Więcej aktualności »Informacja o wytworzeniu danych Poprzednie wersje danych
[X] zamknij
Ten serwis wykorzystuje technologię "cookies". Pliki wykorzystywane są dla celów poprawnego funkcjonowania naszego serwisu. W przypadku braku zgody na ich zapisywanie konieczna jest zmiana odpowiednich ustawień przeglądarki internetowej z jakiej korzystasz.
Powered by ICOR