Aktualności

Wyniki pomiarów manualnych pyłu PM10 i PM2,5 w punktach pomiarowych w województwie zachodniopomorskim w październiku 2014 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieszcza informację zawierającą wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów 24-godzinych stężeń pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, wykonanych w paździeniku 2014 r., na stanowiskach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

więcej »

Wyniki pomiarów manualnych pyłu PM10 i PM2,5 w punktach pomiarowych w województwie zachodniopomorskim we wrześniu 2014 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieszcza informację zawierającą wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów 24-godzinych stężeń pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, wykonanych we wrześniu 2014 r., na stanowiskach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

więcej »

Modernizacja sieci pomiarowej zanieczyszczeń powietrza

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie informuje, że w związku z modernizacją sieci pomiarowej zanieczyszczeń powietrza, a w szczególności z trwającymi obecnie pracami związanymi z instalacją nowych systemów do gromadzenia i transmisji danych, w najbliższym czasie mogą wystąpić zakłócenia bądź nieprawidłowościw prezentacji danych pomiarowych z wszystkich automatycznych stacji pomiarów zanieczyszczeń powietrza w województwie zachodniopomorskim.

więcej »

Wyniki pomiarów manualnych pyłu PM10 i PM2,5 w punktach pomiarowych w województwie zachodniopomorskim w sierpniu 2014 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieszcza informację zawierającą wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów 24-godzinych stężeń pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, wykonanych w sierpniu 2014 r., na stanowiskach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

więcej »

Wyniki pomiarów manualnych pyłu PM10 i PM2,5 w punktach pomiarowych w województwie zachodniopomorskim w lipcu 2014 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieszcza informację zawierającą wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów 24-godzinych stężeń pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, wykonanych w lipcu 2014 r., na stanowiskach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

więcej »

Więcej aktualności »Informacja o wytworzeniu danych Poprzednie wersje danych
[X] zamknij
Ten serwis wykorzystuje technologię "cookies". Pliki wykorzystywane są dla celów poprawnego funkcjonowania naszego serwisu. W przypadku braku zgody na ich zapisywanie konieczna jest zmiana odpowiednich ustawień przeglądarki internetowej z jakiej korzystasz.
Powered by ICOR