Aktualności

Wyniki pomiarów manualnych pyłu PM10 i PM2,5 w punktach pomiarowych w województwie zachodniopomorskim w lutym 2015 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieszcza informację zawierającą wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów 24-godzinych stężeń pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, wykonanych w lutym 2015 r., na stanowiskach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

więcej »

Wyniki pomiarów manualnych pyłu PM10 i PM2,5 w punktach pomiarowych w województwie zachodniopomorskim w styczniu 2015 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieszcza informację zawierającą wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów 24-godzinych stężeń pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, wykonanych w styczniu 2015 r., na stanowiskach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

więcej »

Wyniki pomiarów manualnych pyłu PM10 i PM2,5 w punktach pomiarowych w województwie zachodniopomorskim w grudniu 2014 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieszcza informację zawierającą wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów 24-godzinych stężeń pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, wykonanych w grudniu 2014 r., na stanowiskach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

 

więcej »

Wyniki pomiarów manualnych pyłu PM10 i PM2,5 w punktach pomiarowych w województwie zachodniopomorskim w listopadzie 2014 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieszcza informację zawierającą wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów 24-godzinych stężeń pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, wykonanych w listopadzie 2014 r., na stanowiskach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

więcej »

Stan środowiska w województwie zachodniopomorskim. Raport 2014.

 Przekazując kolejny raport o stanie środowiska mam nadzieję, że informacje w nim zawarte dostarczą Państwu szeroką i rzetelną wiedzę o naszym wspólnym środowisku.Prezentujemy w nim informacje uzyskane w ramach Państwowego Monitoringu Środowiska, a także z innych źródeł administracyjnych i statystyki publicznej. Zamiarem naszym jest, aby został on wykorzystany na wszystkich szczeblach administracji publicznej do racjonalnego zarządzania środowiskiem a decyzje związane z korzystaniem ze środowiska mogły być podejmowane świadomie i odpowiedzialnie.

więcej »

Więcej aktualności »Informacja o wytworzeniu danych Poprzednie wersje danych
[X] zamknij
Ten serwis wykorzystuje technologię "cookies". Pliki wykorzystywane są dla celów poprawnego funkcjonowania naszego serwisu. W przypadku braku zgody na ich zapisywanie konieczna jest zmiana odpowiednich ustawień przeglądarki internetowej z jakiej korzystasz.
Powered by ICOR