Aktualności

Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Szczecinie

Nowa wersja Portalu Jakości Powietrza

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska uruchomił nowy portal – http://www.powietrze.gios.gov.pl, na którym można znaleźć rzetelne i aktualne informacje na temat jakości powietrza w swojej okolicy. W serwisie są prezentowane dane pochodzące bezpośrednio z około 140 automatycznych stacji pomiarowych Państwowego Monitoringu Środowiska rozmieszczonych na terenie całego kraju. Na ich podstawie wyliczany jest indeks obrazujący ogólną jakość powietrza.

więcej »

Uwaga na niewiarygodne informacje dotyczące jakości powietrza w województwie zachodniopomorskim.

Uprzejmie informujemy, że aktualne dane o jakości powietrza w województwie zachodniopomorskim znajdują się na naszych stronach internetowych. Dane udostępniane przez inne podmioty mogą być niewiarygodne.

więcej »

Praktyki studenckie

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach publikujemy na stronie oferty.praca.gov.pl.

więcej »

Wyniki pomiarów manualnych pyłu PM10 i PM2,5 w punktach pomiarowych w województwie zachodniopomorskim w lutym 2015 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieszcza informację zawierającą wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów 24-godzinych stężeń pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, wykonanych w lutym 2015 r., na stanowiskach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

więcej »

Wyniki pomiarów manualnych pyłu PM10 i PM2,5 w punktach pomiarowych w województwie zachodniopomorskim w styczniu 2015 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieszcza informację zawierającą wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów 24-godzinych stężeń pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, wykonanych w styczniu 2015 r., na stanowiskach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

więcej »

Więcej aktualności »

Informacja o wytworzeniu danych Poprzednie wersje danych
Powered by ICOR