Aktualności

Uwaga na niewiarygodne informacje dotyczące jakości powietrza w województwie zachodniopomorskim.

Uprzejmie informujemy, że aktualne dane o jakości powietrza w województwie zachodniopomorskim znajdują się na naszych stronach internetowych. Dane udostępniane przez inne podmioty mogą być niewiarygodne.

więcej »

Praktyki studenckie

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach publikujemy na stronie oferty.praca.gov.pl.

więcej »

Wyniki pomiarów manualnych pyłu PM10 i PM2,5 w punktach pomiarowych w województwie zachodniopomorskim w lutym 2015 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieszcza informację zawierającą wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów 24-godzinych stężeń pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, wykonanych w lutym 2015 r., na stanowiskach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

więcej »

Wyniki pomiarów manualnych pyłu PM10 i PM2,5 w punktach pomiarowych w województwie zachodniopomorskim w styczniu 2015 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieszcza informację zawierającą wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów 24-godzinych stężeń pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, wykonanych w styczniu 2015 r., na stanowiskach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

więcej »

Wyniki pomiarów manualnych pyłu PM10 i PM2,5 w punktach pomiarowych w województwie zachodniopomorskim w grudniu 2014 r.

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie zamieszcza informację zawierającą wstępnie zweryfikowane wyniki pomiarów 24-godzinych stężeń pyłu zawieszonego PM10 i PM2,5, wykonanych w grudniu 2014 r., na stanowiskach pomiarowych zlokalizowanych w województwie zachodniopomorskim.

 

więcej »

Więcej aktualności »Informacja o wytworzeniu danych Poprzednie wersje danych
[X] zamknij
Ten serwis wykorzystuje technologię "cookies". Pliki wykorzystywane są dla celów poprawnego funkcjonowania naszego serwisu. W przypadku braku zgody na ich zapisywanie konieczna jest zmiana odpowiednich ustawień przeglądarki internetowej z jakiej korzystasz.
Powered by ICOR